Suzuki Club Auto
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Hai sa ne vedem la un cico..

3 participan?i

In jos

Hai sa ne vedem la un cico.. Empty Hai sa ne vedem la un cico..

Mesaj  bogdan Mier Noi 05, 2008 10:02 pm

Salutare!

Vad ca pana acum nu s-a apucat nimeni sa ceara o intalnire...hai propuneti voi un loc si o data pentru o intalnire! Ne cunoastem, bem ceva si negociem disputele.
bogdan
bogdan
Admin

Number of posts : 31
Age : 40
Location : Bucuresti
Registration date : 21/08/2008

https://suzukiclub.forumgratuit.ro

Sus In jos

Hai sa ne vedem la un cico.. Empty Re: Hai sa ne vedem la un cico..

Mesaj  Shrek Vin Noi 07, 2008 8:59 am

Salut . Intalniri sunt organizate in miercurea din saptamana para (adica saptamana viitoare) in parcarea din fata Salii Polivalente in jurul orei 8 seara. Eu deja am fost la 4 astfel de intalniri. Recordul a fost de 7 japoneze, majoritatea sx4. Chiar se pune la cale prima iesire in afara Bucurestiului in week-endul viitor.
Va asteptam
Razvan
SX4 1.5GS
Shrek
Shrek

Number of posts : 5
Age : 46
Location : Bucuresti
Registration date : 06/11/2008

http://www.club-suzuki.ro

Sus In jos

Hai sa ne vedem la un cico.. Empty Re: Hai sa ne vedem la un cico..

Mesaj  MrZ Sam Noi 08, 2008 8:56 pm

Salut Razvan! Eu mi-am exprimat deja punctul de vedere cu privire la intalniri, miercurea seara.
Reiau. Am fost si eu la una dintre acestea. Era inainte de trecerea la ora de iarna si, cu toate astea, era deja noapte, era frig si terasele erau inchise.. A trebuit sa mergem la o terasa de langa Palatul Copiilor si sa conversam in frig, afara.. Nici pozele nu ies bine acolo pt ca nu e lumina deloc, nici macar de la becuri (cum a fost la Palatul Parlamentului).

Deci iarna, dupa ora 17, este intuneric. Am propus cativa un sfarsit de saptamana pentru intalniri. Ziua, pe lumina.. Probabil ca intr-un week-end as putea veni si eu.
MrZ
MrZ

Number of posts : 43
Age : 49
Registration date : 31/10/2008

Sus In jos

Hai sa ne vedem la un cico.. Empty Re: Hai sa ne vedem la un cico..

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum